Počet aktivních nabídek 41647

práce nebo atraktivní práce?

ASISTENTKA V PRÁVNÍ KANCELÁŘI

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Manpower

Popis pozice

Co můžete očekávat?

Na této pozici budete podporou pro tým právníku, potažmo tedy zainteresován/a v podpoře organizování schůzek s významnými klienty a obchodními partnery, zajišťování služebních cest, letenek, ubytování, vyúčtování služebních cest. Dále se budete podílet na přípravě podkladů pro fakturaci a budete v kooperaci s účetním oddělením. Zajištění plynulého chodu – administrativně-organizační zaštítění – kanceláře je na této pozici denním chlebem. Práce s interními systémy jde s již zmíněnou pracovní náplní ruku v ruce.

Požadujeme

Co očekáváme od Vás?

  • Dobré organizační schopnosti

  • Dobré komunikační dovednosti

  • Středně pokročilou angličtinu

  • Schopnost prioritizovat a být efektivní součástí teamu

  • Chuť učit se nové věci a nebát se přicházet s novými nápady

Nabízíme

Co bude Vaší odměnou?

  • Práce ve velmi uznávané české společnosti udržující se na horní příčce v oboru poskytování právních služeb

  • Dynamika úspěšné společnosti

  • Pestrá pracovní náplň, při které půjdete s dobou a využívat moderní ICT prostředky

  • 5 týdnů dovolené

  • Volno nad rámec dovolené pro účely zotavení

  • Různé formy pojištění a připojištění

  • Dotované jazykové kurzy

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Administrativa, Management, Služby

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Denisa Hájková

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.

Hledat

eKNIHOVNA.cz