Počet aktivních nabídek 40561

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

CASH COLLECTION SPECIALIST + DANISH

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Manpower

Popis pozice

Cash Collection Specialist will be responsible for checking incoming payments, following up on payment promises and ensuring prompt payment of outstanding items. Next duties include preparing cash forecast, issuing weekly debt reports for Account Managers and clients, ensuring resolution or follow-up on any client queries and assisting with the transitioning of new countries into the team.

Požadujeme

  • working experience within a Shared Service Centre (prefered)

  • excellent verbal and written Danish and English

  • deep analytical skills

  • good knowledge of Excel

  • understanding of SAP is a plus

  • the ability to work under pressure, prioritize and multi-task

Nabízíme

  • possibility of career growth within global structure

  • dynamic and friendly environment

  • attractive salary with benefits and social fund

  • the opportunity to work in a multicultural company

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Finance, Finance, Finance

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Kateřina Morávková

Hledat

eKNIHOVNA.cz