Počet aktivních nabídek 40561

práce nebo atraktivní práce?

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/weball/public_html/atraktivni-prace/class/c_form.php on line 722

Tato nabídka již není aktuální.

Elektromechanik

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Trenkwalder a.s.

Popis pozice

Vaše náplň práce

  • Vstupní kontroly / diagnostika / technické analýzy motorů prům. robotů
  • Řešení technických problémů / závad na motorech prům. robotů, funkční testy
  • Repase/opravy motorů (demontáž, montáž, oprava, oprava výměnným způsobem )
  • Práce s technickou dokumentací, modifikace interní dokumentace
  • Testování, finalizace, příprava na lakování, kontrola stavu dle pož. zákazníka
  • Specifikace / příprava součástí dle BOM
  • Udržování pracoviště mot. linky v řádném technickém stavu
  • Zodpovídá za kvalitu, správnost a čistotu balení
  • Dodržování všech pravidel BOZP, používání OOPP, udržování pořádku na pracovišti

Váš profil

  • Vzdělání: vyuční list / maturitní zkouška – obor elektro
  • Znalost práce na PC
  • Orientace v technické dokumentaci
  • výhodou paragraf 6 vyhl. 50/78 sb. nebo paragraf 5 - není však podmínkou, možno zaškolit na pracovišti
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Zkušenosti s práci a údržbou elektromotorů velkou výhodou
  • Spolupráce – Podílí se aktivně a zodpovědně na skupinové práci
  • Samostatnost, učenlivost, flexibilita
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Naše nabídka

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • nástupní plat 16000 Kč - 23000 Kč měsíc/hrubého dle zkušeností a dosažené kvalifikace
  • osobní ohodnocení
  • bonusy po zkušební době
  • prémie
  • po zapracování možnost navýšení mzdy
  • stravenky dle počku odpracovaných směn
  • týden dovolené navíc

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Moravskoslezský kraj
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Kateřina Dostálová

Hledat

eKNIHOVNA.cz