Počet aktivních nabídek 40561

práce nebo atraktivní práce?

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/weball/public_html/atraktivni-prace/class/c_form.php on line 722

Tato nabídka již není aktuální.

Klientské centrum (stavebnictví), obch.-technický konzultant, Praha 10 (fix 30-35 000,-CZK+bonusy)

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Trenkwalder a.s.

Popis pozice

Vaše náplň práce

  • obsluha vzorkovny / klientského centra ve vzorovém domě v Praze
  • komunikace a poradenství zákazníkům
  • komunikace s techniky a výrobou
  • komplexní zpracování konečné zakázkové specifikace (interiér, exteriér, technické řešení, závěrečná cenová kalkulace) realizovaných domů

Váš profil

  • min. SŠ vzdělání a praxe v oboru stavebnictví (případně obory příbuzné, např. bytová architektura)
  • technické myšlení nutnou podmínkou
  • praxe v oblasti klientského servisu, bytového designu výhodou
  • komunikativní znalost německého jazyka výhodou
  • všeobecná znalost tržního prostředí v oblasti bytového zařízení a stavebních prvků
  • velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost
  • dobrá znalost práce na PC (MS Excel, Word)
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič

Naše nabídka

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • možnost podílet se na zajímavých projektech
  • motivující finanční ohodnocení (fix 30-35 000,-CZK + bonusy)
  • uplatnění získaných zkušeností a další profesní rozvoj
  • odborné zaškolení
  • stabilní tým středního věku, „férové“ pracovní prostředí
  • nástup – ihned / dle dohody
  • místo pracoviště – Praha 10 (metro A, Depo Hostivař)

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Stavebnictví

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Lenka Majorová

Hledat

eKNIHOVNA.cz