Počet aktivních nabídek 39866

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

KONZULTANT IS PRO PERSONALISTIKU (30.000 - 35.000 Kč)

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Popis pozice

Máte praxi v oblasti zpracování mezd? Lákalo by Vás podílet se na implementaci nejvyužívanějších IS pro zpracování mezd a HR procesů? Staňte se naším konzultantem! Nemusíte být IT odborník, postačí Vám analytické smýšlení a logický přístup k věci.

* analýza procesů a následné návrhy na realizaci implementace informačních systémů určených pro zpracování mezd a dalších HR procesů
* podílení se na samotné implementaci
* proškolení zákazníků
* konzultace a podpora zákazníkům, především formou vzdáleného přístupu a telefonicky, výjimečně přímo u zákazníka

Požadujeme

* SŠ / VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
* alespoň 2 roky praxe v oblasti zpracování mezd / HR
* nutno se vyznat v legislativě týkající se mezd a personalistiky
* výhodou zkušenost na obdobné pozici - implementace ekonomických informačních systémů / konzultace
* kladný vztah k IT technice
* spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování

Nabízíme

* flexibilní pracovní doba
* příspěvek na stravování
* 5 týdnů dovolené
* příspěvky na jazykové kurzy
* firemní posilovna, sportovní vyžití
* finanční bonusy při životních jubileích
* mobilní telefon a notebook i soukromým účelům
* vitamíny a očkování proti chřipce
* zvýhodněné zaměstnanecké půjčky
* a jiné

Nabízíme

Plat:30 000 Kč

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Moravskoslezský kraj
Obory:Finance, Informační technologie, Služby

Kontaktní osoba

E-mail:i.matajova@jobscontact.cz
Telefon:+420 775 581 558

Hledat

eKNIHOVNA.cz