Počet aktivních nabídek 41647

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

Manažer kvality - automotive

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Manpower

Popis pozice

- Zavádění a údržbu systému řízení kvality ve dvou závodech (jeden v Praze, druhý kousek za Prahou)

- Metodické řízení činnosti vstupní, výrobní a výstupní kontroly

- Průběžně kontroluje dodržování již vydaných kontrolních návodů systému řízení jakosti

- Provádí školení výrobního personálu

- Spolupracuje při výběru a hodnocení dodavatelů, zároveň je zodpovědný za reklamace u zákazníka

- Zajišťuje realizace interních auditů výrobků, procesů a systému QMS

- Je odpovědný za motivaci a personální rozvoj svých podřízených

- Je povinen se průběžně vzdělávat a získávat nejnovější informace v rámci svého oboru a rozsahu vykonávané práce

- Dodržuje zásady a pokyny definované vnitřními předpisy a procedurami systému řízení jakosti a EMS

- Dodržuje zásady BOZP, PO a ochrany životního prostředí a zodpovídá za jejich dodržování ze strany svých podřízených

Požadujeme

- VŠ (obor strojírenství, technika)

- Min. 3 roky v oblasti automobilového průmyslu v oddělení řízení kvality, kontrola kvality v automotive

- Znalost systémů dle ISO 9001, ISO/TS 16949, VDA, ISO 14001

- Dobrá znalost anglického nebo německého jazyka

- Samostatnost, iniciativa, komunikativnost, schopnost práce v týmu, organizační schopnosti

Nabízíme

- Zajímavé finanční ohodnocení

- Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu

- Příspěvek na penzijní připojištění

- Mobilní telefon a notebook

- Příspěvek na závodní stravování

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Doprava a logistika, Management, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Tomáš Baierl

Hledat

eKNIHOVNA.cz