Počet aktivních nabídek 39866

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

MARKETINGOVÝ MANAŽER (35.000 - 40.000 Kč)

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Popis pozice

cítíte se v marketingu jako ryba ve vodě? Jste originální, kreativní a zároveň máte smysl pro zodpovědnost a dokážete věci dotahovat do konce? Česká výrobní společnost hledá manažera marketingu, který se postará o komplexní rozvoj marketingové strategie a jeho nápady budou přínosem pro společnost.

* obecně rozvoj marketingové strategie, podpora značky, sledování trendů
* správa budgetu určeného pro sekci marketingu
* tvorba marketingových analýz, průzkumy trhu
* spolupráce na vizuální a obsahové tvorbě propagačních materiálů
* public relations, reprezentace společnosti a jejích produktů
* organizování marketingových akcí, kampaní, účast na veletrzích
* vedení menšího týmu specialistů
* jednání s obchodními partnery a zákazníky

Požadujeme

* alespoň 2 roky praxe v oboru marketingu
* dobrý přehled o marketingových nástrojích a současných trendech
* zkušenost s vedením týmu lidí
* organizační schopnosti
* komunikativnost, prezentační dovednosti, asertivita
* ŘP sk. B
* Angličtina na komunikativní úrovni

Nabízíme

* zázemí stabilní české výrobní společnosti
* 5 týdnů dovolené
* notebook, telefon
* jazykové a jiné odborné kurzy
* finanční bonusy
* příspěvek na stravování
* možnost příspěvku na PP a ŽP
* volné vstupenky na sportoviště a sportovní akce
* firemní akce

Nabízíme

Plat:35 000 Kč

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Jihomoravský kraj
Obory:Media, reklama a PR

Kontaktní osoba

E-mail:i.matajova@jobscontact.cz
Telefon:+420 775 581 558

Hledat

eKNIHOVNA.cz