Počet aktivních nabídek 41647

práce nebo atraktivní práce?

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/weball/public_html/atraktivni-prace/class/c_form.php on line 722

Tato nabídka již není aktuální.

Obchodní reprezentant - zdravotnictví (29 -38 000,-CZK + bonusy)

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Trenkwalder a.s.

Popis pozice

Vaše náplň práce

  • prodej dezinfekcí ve zdravotnických zařízeních
  • jednání jak s lékaři a managementem, tak i se zdravotními sestrami v nemocnicích a to zejména na téma dezinfekce
  • Vašim regionem bude severovýchodní oblast ČR umístěná mezi okresy Děčín, Praha a Svitavy, Ústí nad Orlicí.
  • hledáme člověka, který dokáže pojmout velké množství odborných informací nutných k prodeji dezinfekce (chemické složení, expoziční časy, koncentrace) a zároveň má obchodní vystupování

Váš profil

  • VŠ vzdělání medicínského, biochemického nebo přírodovědného zaměření
  • zkušenost s problematikou dezinfekcí a výběrových řízení je výhodou
  • výhodou je povědomí o dezinfekcích a zkušenost s výběrovými řízeními
  • obchodní talent a zároveň ochota se vzdělávat v odborné tématice
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • řidičský průkaz sk.B
  • Znalost AJ alespoň na základní úrovni

Naše nabídka

  • nabízíme zázemí velké nadnárodní společnosti.
  • práce na HPP u prestižní nadnárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení (nástup 29 000,-CZK + prémie, po zaučení až 38 000,-CZK)
  • samostatná práce v nemocničním prostředí
  • systém odborného vzdělávání
  • služební automobil (Octavie), mobilní telefon, laptop
  • bonusový systém
  • příspěvek na dovolenou
  • nástup – ihned nebo dle dohody
  • lokalita – severovýchodní oblast ČR umístěná mezi okresy Děčín, Praha a Svitavy, Ústí nad Orlicí.

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Středočeský kraj
Obory:Obchod a cestovní ruch

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Lenka Majorová

Hledat

eKNIHOVNA.cz