Počet aktivních nabídek 39866

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO BUSINESS KLIENTELU VODAFONE

Směnnost: Pružná pracovní doba
Zahájení činnosti: 23.04.2018
Nabídky práce ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Popis pozice

Společnost ATODA působící v oblasti telemarketingu a významný partner společnosti VODAFONE, a.s., hledá vhodné kandidáty / tky na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE A HLAVNÍ ODPOVĚDNOSTI:
• Práce je pouze na živnostenský list
• Prodejní činnost pro firemní zákazníky – analýza potřeb, vytváření nabídky a uzavírání obchodních případů, vedení agendy o zákaznících
• Spolupráce s kolegy z ostatních oddělení

POŽADAVKY A PROFIL UCHAZEČE:
• Požadované vzdělání: SŠ nebo VŠ
• Prokazatelná praxe v obchodní činnosti nebo v telekomunikacích.
• Orientace v trendech a potřebách firemní klientely.
• Komunikační a prodejní dovednosti a obchodní „drive“ podmínkou.
• Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace.
• Pečlivost, spolehlivost, flexibilita, ochota týmově spolupracovat.
• Práce s PC na uživatelské úrovni (MS Excel, MS Word).
• Trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk B - Aktivní řidič.

NABÍZÍME:
• Práci na živnostenský list.
• Otevřený provizní systém bez zastropení.
• Hrazené zaškolení a následnou certifikaci pro výkon práce.
• Možnost předpřipraveného portfolia - schůzky s klienty jsou předem naplánované.
• Flexibilní pracovní dobu – kterou si můžete plánovat podle sebe.
• Vybavení – služební notebook, telefon, hlasové a datové připojení.
• Podporu silné mezinárodní společnosti Vodafone Czech Republic, a.s.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
• Jihočeský kraj

TERMÍN NÁSTUPU:
• Nejlépe Ihned

POKYNY K VÝBĚROVÉMU ŘÍZENÍ:
Životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte na adresu: nabory@atoda.cz

Kontakt
Čechova 164 / 1
370 01 České Budějovice-České Budějovice
Česká republika
Telefon: 380 900 122

Nabízíme

Pracovní úvazek:
  • Na ŽL

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Místo výkonu práce

Firma:ATODA Telemarketing, spol. s r.o.
Ulice:Čechova 164/1
Město:České Budějovice
PSČ:370 01
Stát:Česká republika
Okres / kraj:České Budějovice
Obory:Administrativa, Obchod a cestovní ruch

Kontaktní osoba

Jméno:Nicola
Příjmení:Plánská

Hledat

eKNIHOVNA.cz