Počet aktivních nabídek 39866

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ VE STROJÍRENSTVÍ (30.000 - 40.000 Kč)

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Popis pozice

Hledáme energické nákupčí, kteří si umí zorganizovat práci a nebojí se komunikovat v anglickém jazyce. Vítáme uchazeče, kteří už získali praxi ve výrobní společnosti, ať už přímo v nákupu nebo v oblasti logistiky, zákaznického servisu a obdobných oblastech, kde je zapotřebí komunikačních dovedností, schopnosti jednat operativně a s logickým přístupem.

* operativní nákup komponent a materiálu pro svěřenou výrobní linku
* průběžná komunikace s dodavatelem, zajištění včasného dodání zásob
* vyřizování reklamací
* pravidelné hodnocení dodavatelů dle určených metrik
* telefonická a mailová komunikace v AJ

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání
* praxe ve výrobní společnosti v oblasti nákupu, logistiky, apod.
* zkušenost s jednáním se zákazníky/ dodavateli v anglickém jazyce
* MS Excel na pokročilé úrovni
* výhodou zkušenost s ERP systémem (SAP, Oracle, Helios a pod.)
* schopnost určit si priority, smysl pro organizaci práce, komunikativnost
* AJ - na komunikativní úrovni, úroveň min. B1

Nabízíme

* pružná pracovní doba
* 25 dní dovolené
* smlouva na dobu neurčitou hned od začátku
* kurzy angličtiny a další odborné vzdělávání
* firemní telefon a notebook
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na sport
* moderní pracovní prostředí

Nabízíme

Plat:30 000 Kč

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Jihomoravský kraj
Obory:Doprava a logistika, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

E-mail:i.matajova@jobscontact.cz
Telefon:+420 775 581 558

Hledat

eKNIHOVNA.cz