Počet aktivních nabídek 35529

práce nebo atraktivní práce?

PRÁCE JAKO BRNO: Nástup 35 000,- Kč + PROVIZE BEZ STROPU

NAVÍC: Firemní notebook, telefon, automobil, hrazené bydlení v Brně!

>> CHCI PRÁCI ZA 35 000,- <<

Pošli životopis a zkus to. Za zkoušku nic nedáš ;)

Tato nabídka již není aktuální.

PROFÍK NA BOZP A PO PRO VÝROBNÍ FIRMU (35.000 - 45.000 Kč)

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Popis pozice

Máte zkušenosti v oblasti BOZP PO ve výrobní společnosti a nebojíte se zodpovědnosti v této oblasti ve firmě, která klade na tuto oblast velký důraz? Jste komunikativní, odhodlaní a umíte odprezentovat nové projekty i zahraniční mateřské společnosti? Jste organizační typ, který vždy svědomitě odvádí svou práci? Pak máme pro Vás velice zajímavou nabídku! Dejte nám o sobě vědět!

* udržování a rozvoj systému BOZP a PO podle příslušných norem - ISO 14001, OHSAS 18001
* zajištění dodržování příslušných pravidel, vedení dokumentace a administrativy s tím spojené
* školení zaměstnanců i managementu a zajištění jejich dalšího vzdělávání a rozvoje v tomto směru
* kontrola dodržování legislativních požadavků a firemních standardů v oblasti BOZP a PO
* komunikace s centrálou a prezentace nových projektů v rámci BOZP a PO
* komunikace s orogány státní správy a třetími stranami

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání (v podobném oboru velkou výhodou)
* min. 2 roky praxe na obdobné pozici
* velmi dobrou orientaci v ISO 14001 a OHSAS 18001
* silné organizační schopnosti, komunikativní osobnost a samostatnost
* aktivní znalost AJ podmínkou - psaná i mluvená
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

* odpovídající mzdové ohodnocení
* 25 dní dovolené
* odměny
* dárkové poukazy
* služební telefon
* příspěvek na penzijní připojištění
* závodní stravování

Nabízíme

Plat:35 000 Kč

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Jihomoravský kraj
Obory:Obrana a ochrana, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

E-mail:m.maskova@jobscontact.cz
Telefon:+420 721 975 563

Hledat

eKNIHOVNA.cz