Počet aktivních nabídek 39866

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

*** Projektový vedoucí v automotive ***

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Manpower

Popis pozice

- komplexní příprava a řízení projektů v rámci vývoje určitých produktů pro automotive

- samostatné řízení vývojových projektů ve spolupráci s projektovým týmem i se zákazníkem

- zodpovědnost za dodržování kvalitativního, investičního a časového plánu projektu

- komunikace napříč odděleními (kvality, proces výroby, konstrukcí, výrobními závody atd.) i se zákazníky

- budování a udržování efektivních vztahů se zákazníky

- reporting průběhu a výsledků projektu

- řešení krizových situací

Požadujeme

- VŠ/SŠ vzdělání technického směru

- německý a anglický jazyk na pokročilé úrovni podmínkou

- znalost norem ISO TS 16949 a další

- zkušenost s řízením projektů ve výrobní společnosti min. 2 roky

- schopnost okamžitého rozhodování, organizační schopnosti

- schopnost práce v mezinárodním týmu

- schopnost argumentace a efektivní komunikace

- přirozenou autoritu a je vůdčí typ

Nabízíme

- možnost podílet se na vývojových projektech dílů pro automotive

- perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti

- propracovaný systém školení a vzdělávání, jazykové kurzy

- možnost seberealizace a profesního růstu

- služební cesty po celém světě dle jednotlivých projektů

- 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, možnost stravování a stravenky

- platové ohodnocení dle zkušeností, osobní a celofiremní prémie a další benefity

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Liberecký
Obory:Administrativa

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Lucie Lacková

Hledat

eKNIHOVNA.cz