Počet aktivních nabídek 39866

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

Servisní technik

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Manpower

Popis pozice

Servisní technik zajišťuje společně se svým kolegou servisní prohlídky a řešení oprav klimatizačních jednotek u zákazníků převážně v Německu.

Odpovědnosti:

- pravidelné servisní prohlídky u zákazníků
- řešení oprav
- komunikace se zákazníky

Požadujeme

- vzdělání v oboru elektro/strojírenství plus odpovídající praxe
- uživatelská znalost sady MS Office výhodou – Word, Excel, Outlook
- jazyková způsobilost v češtině na komunikativní úrovni (C1)
- jazyková způsobilost v němčině na středně pokročilé úrovni (B2)
- vyhláška 50/1978 Sb. – min. § 6
- ŘP sk. B (aktivní řidič)
- flexibilita
- spolehlivost
- schopnost týmové spolupráce
- ochota cestovat

Nabízíme

- zajímavá, smysluplná a perspektivní práce ve stabilní české rodinné firmě s 25letou tradicí
- společnost se významně prosadila na zahraničních trzích a jsme považování za jednu z nejšpičkovějších firem z celosvětového hlediska ve svém oboru
- stále se rozrůstající produktové portfolio firmy – nestagnujeme, vyvíjíme se a rosteme
- možnost profesního růstu
- uplatnění a zlepšení jazykových znalostí
- možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace
- výborná parta kolegů
- příjemné a moderně vybavené pracovní prostředí
- možnost brigád a stáží pro rodinné příslušníky
- příspěvek za doporučení nového zaměstnance
- firemní akce

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Středočeský kraj, Plzeňský kraj
Obory:Administrativa, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Jan Šimůnek

Hledat

eKNIHOVNA.cz