Počet aktivních nabídek 34974

práce nebo atraktivní práce?

Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/weball/public_html/atraktivni-prace/class/c_form.php on line 722

Servisní technik (CNC)

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Trenkwalder a.s.

Popis pozice

Vaše náplň práce

  • servisní činnost u klientů v lokalitě jižní Morava, příp. dalších oblastech
  • obsluha CNC dřevoobráběcích strojů a linek
  • zapojování nových strojů u klientů včetně zaškolování obsluhy
  • komunikace s výrobní společností v Itálii
  • pomoc s umístěním strojů na veletrzích
  • forma home office, plánované servisní výjezdy k zákazníkům

Váš profil

  • SŠ vzdělání (obor elektronik, příp. mechatronik)
  • znalost rozvodů elektro (vyhl. č. 50/1978 Sb. být nemusí)
  • anglický jazyk pro denní využití (mírně pokročilá znalost)
  • pokročilá znalost práce na PC (programování výhodou)
  • výhodou praxe v servisní činnosti
  • zručnost, klidná povaha, pružnost, pečlivost, technické myšlení
  • výhodou orientace v oblasti dřevoobrábění, technologií, strojů
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

Naše nabídka

  • pracovní smlouva na hlavní pracovní poměr pro rozvíjející se firmu pružně reagující na požadavky svých klientů
  • mobil, notebook, vlastní služební vůz, pracovní oděvy, nářadí
  • odborné zaškolení, mentorská podpora, pružná pracovní doba, firemní akce
  • fixní mzda, roční bonusy

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Brno-město
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Markéta Burešová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.

Hledat

eKNIHOVNA.cz