Tato nabídka již není aktuální.

STAVBYVEDOUCÍ

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Trenkwalder a.s.

Popis pozice

Požadujeme:

- SŠ/VŠ stavebního směru
- praxe na podobné pozici (provádění plynových rozvodů, popř. vodovody, kanalizace, inženýrské sítě) min. 6 roků
- autorizace v oblasti technologických zařízení staveb výhodou
- velmi dobré komunikační schopnosti, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita a rozhodnost

Náplň práce:

- odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů, koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
- komunikace s ostatními úseky společnosti, řízení, organizace a kontrola práce prováděné (sub)dodavatelskými firmami, odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO – řízení jakosti, ISO, ČSN, atd.

Nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci
- profesní a osobní růst, možnost vzdělávání, moderní pracovní prostředí, sociální výhody
- zaměstnanecké výhody

Nástup:
- po dohodě či ihned

Místo práce:
- Tišnov

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Brno-město
Obory:Stavebnictví

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Jan Petříček

Hledat

Doporučujeme eknihu

Rychlé a bezpečné platby

Atraktivní pozice

ženy do výroby baget

Plat: 20 000 Kč výroba baget a sendvičů,jednoduchá manipulační práce jednoho pracovního procesu-např.směnu dává rajče,další směnu šunku apod.,12 ti hodinové směny…

Kolín

detail nabídky

operátorka výroby plastových dílů

Plat: 20 000 Kč kontrola a třídění a soupis plastových prvků od poloautomatů na automobilový průmysl,12ti hod.směny,ranní a noční,nástup ihned,celoroční dlouhodobá…

Žirovnice

SOUTĚŽ: CV za 500

Rady pro uchazeče

Personální poradce

Finanční poradce

Ruleta

Odreagujte se a zahrajte si online ruletu zdarma.