Tato nabídka již není aktuální.

STAVBYVEDOUCÍ

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Trenkwalder a.s.

Popis pozice

Požadujeme:

- SŠ/VŠ stavebního směru
- praxe na podobné pozici (provádění plynových rozvodů, popř. vodovody, kanalizace, inženýrské sítě) min. 6 roků
- autorizace v oblasti technologických zařízení staveb výhodou
- velmi dobré komunikační schopnosti, dobrá znalost práce na PC, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita a rozhodnost

Náplň práce:

- odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů, koordinace a kontrola práce pracovníků stavby
- komunikace s ostatními úseky společnosti, řízení, organizace a kontrola práce prováděné (sub)dodavatelskými firmami, odpovědnost za dodržování a kontrolu BOZP, PO – řízení jakosti, ISO, ČSN, atd.

Nabízíme:

- zajímavou a perspektivní práci
- profesní a osobní růst, možnost vzdělávání, moderní pracovní prostředí, sociální výhody
- zaměstnanecké výhody

Nástup:
- po dohodě či ihned

Místo práce:
- Tišnov

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Brno-město
Obory:Stavebnictví

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Jan Petříček

Hledat

Atraktivní životopis

Sestavte si atraktivní životopis

Rychlé a bezpečné platby

Atraktivní pozice

ASISTENTKA ředitele

Plat: 20 000 Kč Naše společnost s mnoholetou tradicí v nápojích, nabízí velice zajímavá pracovní místa! OSOBNÍ ASISTENTA ředitele (hostesky, obchodní zástupce). Požadujeme:…

Ostrava

detail nabídky

Účetní - junior

Plat: 25 000 Kč Pro našeho významného klienta společnost Hyundai Motor Czech, nejrychleji rostoucí automobilovou značku na trhu, hledáme do finančního týmu vhodné kandidáty…

Hlavní město Praha

SOUTĚŽ: CV za 500

Rady pro uchazeče

Personální poradce

Finanční poradce

Ruleta

Odreagujte se a zahrajte si online ruletu zdarma.