Počet aktivních nabídek 37657

práce nebo atraktivní práce?

Tato nabídka již není aktuální.

TEAM LEADER zákaznického servisu

Zahájení činnosti: Ihned
Nabídky práce Manpower

Popis pozice

• vedení malého týmu zákaznického servisu

• formulace skriptů, zajištění dodržování pravidel a vysoké úrovně zákaznického servisu

• školení operátorů – produkty, systémy, komunikace

• poskytovaní zpětných vazeb, sledování vývoje operátorů, nastavování a kontrola cílů

• reportingy, administrativa – vedení evidence pokladny, faktur

• zpracování databází

• činnosti pracovníka zákaznického servisu – zpracování hovorů, emailů, upomínek, pohledávek, plateb

Požadujeme

Požadujeme:

• SŠ vzdělání

• zkušenost s prací operátora telemarketingu/ zákaznického servisu min. 2 roky

• min. 1 rok praxe na pozici Team Leadera v call centru

• výborné komunikační a prodejní dovedností

• aktivní, zodpovědný a profesionální přístup

• schopnost vést a motivovat tým, time management

• loajalitu, pozitivní vztah ke zdravému životnímu stylu

Nabízíme

• zázemí Norské společnosti

• práce v příjemném prostředí, malém kolektivu (6 lidí)

• samostatnou, zodpovědnou a různorodou práci s možností rozhodování

• stravenky

• 26 dní dovolené

• sick days

• příspěvek na penzijní připojištění

• občerstvení na pracovišti (káva čaj, ovoce)

• práce na HPP- náhrada za mateřskou dovolenou - smlouva na 1 rok

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Administrativa, Management, Obchod a cestovní ruch, Služby, Služby

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Martina Knoblochová

Hledat

eKNIHOVNA.cz