Počet aktivních nabídek 37102

práce nebo atraktivní práce?

PRÁCE JAKO BRNO: Nástup 35 000,- Kč + PROVIZE BEZ STROPU

NAVÍC: Firemní notebook, telefon, automobil, hrazené bydlení v Brně!

>> CHCI PRÁCI ZA 35 000,- <<

Pošli životopis a zkus to. Za zkoušku nic nedáš ;)

Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci

Směnnost: Jednosměnný provoz
Zahájení činnosti: 12.01.2018

Popis pozice

Činnost firmy: zakázková výroba dveří a nábytku
Požadujeme: manuální zručnost, samostatné rozhodování, flexibilitu, pracovitost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem, vzdělání - vyučení - nemusí být v oboru; praxe v oboru trulář vítána
Mzda 16.000-18.000Kč dle kvalifikace a praxe; po zapracování navýšení platu
Pracovní doba: 1 směna 6:30-15:00 hod. (Po-Pá); plný úvazek
Nástup možný ihned.

Životopis zašlete na. e-mail. m.brejcha@ktc.cz
Kontakt na tel. 382 285 702, 724 075 762 p. Brejcha.

Nabízíme

Plat:16 000 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Místo výkonu práce

Firma:KTC INTERNATIONAL a.s.
Město:Oslov
PSČ:398 35
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Oslov
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Jméno:Miroslav
Příjmení:Brejcha

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.

Hledat

eKNIHOVNA.cz