Počet aktivních nabídek 37102

práce nebo atraktivní práce?

PRÁCE JAKO BRNO: Nástup 35 000,- Kč + PROVIZE BEZ STROPU

NAVÍC: Firemní notebook, telefon, automobil, hrazené bydlení v Brně!

>> CHCI PRÁCI ZA 35 000,- <<

Pošli životopis a zkus to. Za zkoušku nic nedáš ;)

Zpracovatelé ovoce, zeleniny a příbuzných produktů

Směnnost: Dvousměnný provoz
Zahájení činnosti: 01.01.2018

Popis pozice

Místo výkonu práce: Poličská 1365, Hlinsko a provozovny (Hlinsko - Poličská 1535, Horní Holetín 153)
Směnný režim: odpolední/noční.
NÁPLŇ PRÁCE: Výroba mražených chlazených potravin a jídel. Hlavní činností pracovníka podle zařazení do pracovního týmu: vaření jídel, příprava základů, masa, dodělávání větších výrobních celků (mražení, chlazení) a další dle pokynů.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle v Po-Pá od 8-18 hod.

Nabízíme

Plat:13 500 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda
Vhodnost:
  • Cizinci
  • OZP

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Nižší střední odborné

Místo výkonu práce

Firma:P Z P MERLIN s.r.o.
Ulice:Poličská
Město:Hlinsko
PSČ:539 01
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlinsko
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Jméno:David
Příjmení:Sajfr

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.

Hledat

eKNIHOVNA.cz