Eva Holubová si pamatuje doby, kdy se jí do práce nechtělo

7.3.2020

Eva Holubová si pamatuje doby, kdy se jí do práce nechtělo

Herečka Eva Holubová (60) si dobře pamatuje na doby, kdy se jí do práce nechtělo a chodila tam s velkou nechutí jen proto, aby zaplatila složenky a měla na živobytí. Ty časy jsou naštěstí dávno pryč, teď zažívá úplně opačný „problém“, který by přála každému.

„Nenapadlo mě, že se to na takovém seriálu ctí a drží. Že si vůbec někdo udělá čas na blahopřání a dojemnou chvilku nad vynikajícím dortem z Cafe~Cafe,“ nechala se slyšet herečka, kterou překvapení v ateliérech, kde se natáčí, dojalo až téměř k slzám.

„Jedna věc je práce, druhá věc jsou mezilidské vztahy na pracovišti, vím, je to hrozný termín, ale jiný mě nenapadá. A o to jde! Jestlipak si dokážete udělat v práci pohodu, osobní chvilku pro své kolegy, připravit nějaké radostné překvapení?“ ptala se Eva Holubová poté, co ji kolegové ze seriálu Slunečná překvapili tajnou oslavou, zástupem gratulantů a parádním narozeninovým dortem z vyhlášené kavárny v centru Prahy.

„Mám radost, že mám na tohle štěstí. V zaměstnání většina z nás trávíme většinu života. Neměla jsem to tak vždycky, vím, co to je chodit někam se sevřeným žaludkem, srdcem i myslí,“ podotkla herečka.

Teď už delší dobu chodím na všechna svoje pracoviště ráda. Začala jsem to brát jako samozřejmost, málo jsem se z toho radovala a těšila se. Moji kamarádi ze Slunečné mi připomněli tenhle luxus,“ doplnila Holubová, která v primáckém seriálu hraje asistentku movitého podnikatele Hanu Schwarzmüllerovou.

„Za to jim ještě jednou děkuju,“ dodala oblíbená herečka, jíž blahopřál celý zástup natěšených kolegů.

„Eva je výborná. Je s ní vždy legrace a při divadelních představeních jsme si ji užili dost. Občas jsme si dělali takové malé naschválky. Milujeme to,“ nechal se slyšet Maroš Kramár.

„Hned od začátku jsem měl takové tušení, že si na place budeme rozumět, a ukázalo se, že moje tušení bylo správné. Odvážím se říct, že na sebe hezky slyšíme a rozumíme si,“ řekl na adresu své zkušenější kolegyně Marek Lambora.

Zdroj: Expres.cz

Zpět na přehled článků

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury