Tato nabídka již není aktuální.

Specialisté v oblasti logistiky

Náplň práce:
- poptávání materiálů, vzorků, dokumentů a další komunikace s projektovými vedoucími
- sledování odvolávek dílů v IS zákazníků a následná evidence v interním IS
- objednávání obalů, sledování salda obalů zákazníků
- tvorba podkladů nutných pro expedici dílů k zákazníkům
- tvorba dodacích listů a příjemek
- objednávání doprav – letecké, námořní, kamionové
- komplexní řešení úkolů s nadřízeným, vypracovávání reportů
- aktivní komunikace s ostatními výrobními středisky

Požadujeme:
- SŠ
- min. 1 roky praxe na v automobilovém průmyslu
- znalost AJ slovem i písmem podmínkou, znalost NJ výhodou
- znalost práce na PC (MS Office + správa IS)
- flexibilita, rozhodnost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu, schopnost práce v týmu
- ŘP sk. B

Nabízíme:
- stabilní zázemí prosperující firmy
- perspektivu dlouhodobé spolupráce
- práce pro atraktivním odvětví automotive
- přátelské prostředí a dobrý kolektiv mladých lidí
- příjemné čisté pracovní prostředí
- nástup možný ihned

Nabízíme

Plat:25 000 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Směnnost: Jednosměnný provoz
Zahájení činnosti: 01.07.2018

Místo výkonu práce

Firma:MB TOOL s.r.o.
Ulice:Olomoucká
Město:Prostějov
PSČ:796 01
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Prostějov
Obory:Doprava a logistika, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Jméno:Hana
Příjmení:Fidlerová