Úředníci ve skladech

A11 z:8/6/2018
Jedná se o práci ve skladu s pneumatikami.
Náplň práce: každodenní komunikace se zaměstnanci a dodavateli, zajištění směnového provozu, celková odpovědnost za sklad (údržba, BOZP ), přítomnost na auditech, odpovědnost za inventury a zásobování linky.
Požadujeme uživatelskou znalost práce na PC - znalost IS SAP a WMS - výhodou.
Dále požadujeme zodpovědnost, pečlivost, rozhodnost, organizační a komunikační schopnosti, schopnost řešit problémy a chod skladu.
Praxe ve vedení zaměstnanců nutná.
Praxe v řízení VZV a v automobilovém průmyslu výhodou.
Anglický jazyk (dorozumívací i psaný projev) nutný.
Zaměstnanecké výhody: bonusy za docházku 800 Kč, stravenky, příspěvky na dovolenou a vánoce.
Životopisy zasílejte v českém i anglickém jazyce. Kontakt uveden viz výše. Telefonicky kontaktovat po-pá v době od 8.00 - 14.00.
Osobní kontakt možný na adrese Staroměstská 1077, Frýdek-Místek od 8.00 - 14.00 hod.

Nabízíme

Plat:20 000 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Směnnost: Jednosměnný provoz
Zahájení činnosti: 16.07.2018

Místo výkonu práce

Firma:L&Y VISION TRADING COMPANY s.r.o.
Ulice:Staroměstská
Město:Frýdek-Místek
PSČ:738 01
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Frýdek-Místek
Obory:Administrativa, Doprava a logistika, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Jméno:Lucie
Příjmení:Holubová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.