Tato nabídka již není aktuální.

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

Pracovní náplň: práce spojené s údržbou luk, pastvin a pěstování obilovin a TTP na orné. Provádění údržby traktorů a strojů či případných oprav. Manuální práce v rostlinné výrobě, možnost práce se zvířaty při krmení, zastýlání a vyhrnování hnoje. Nutný řidičský průkaz sk. T., svářečské zkoušky výhodou. Práce o sobotách a nedělích.

příspěvek na obědy, penzijní připojištění

kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky od 8:00 do 14:00 hod.,

Nabízíme

Plat:110 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Nižší střední odborné
Směnnost: Jednosměnný provoz
Zahájení činnosti: 01.07.2019

Místo výkonu práce

Firma:Krakonošův ranč - hospodářské družstvo
Město:Poniklá
PSČ:512 42
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Poniklá
Obory:Doprava a logistika, Zemědělství a lesnictví

Kontaktní osoba

Jméno:Alena
Příjmení:Šedá