Tato nabídka již není aktuální.

Analytik/IS administrátor

Nabídky práce Manpower

Je ti blízká obast IT? Máš analytické myšlení? Pro mezinárodní společnost hledáme Analytika/IT administrátora, jehož hlavní náplní bude analýza aplikací, údržba a správa.

Náplň práce:

- komunikace s uživateli aplikací (vyjasnění problému, diagnostika a návrhy řešení)

- podpora žádostí o softwarové aplikace

- spolupráce s programátory

- poskytování technologických řešení pro různé problémy

- přetváření požadavků do životaschopné podoby

Požadujeme

- zkušenosti s informační a komunikační technologií

- orientace ve firemních procesech (výroba, logistika)

- dobrá komunikaci v ČJ a AJ

- znalost databází, SQL, ERP, MS reportingu a integračních služeb

- skripty programování (shell)

- pečlivost a smysl pro zodpovědnost, chuť se učit

- řp. sk. B

Nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení včetně 13. mzdy

- 5 týdnů dovolené

- dotované závodní stravování

- flexibilní pracovní dobu

- benefitní program Cafeterie

- příspěvek na penzijní připojištění

Nástup možný ihned!

Místo výkonu práce: Týniště nad Orlicí

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej a zašli mi svůj životopis!

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Obory:Informační technologie, Management, Informační technologie, Informační technologie

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Barbora Sýkorová