Asistent/ka – Recepční s AJ v business centru Regus

Nabídky práce Manpower

Co budete dělat?

  • Budete zodpovídat za zajištění hladkého provozu recepce a bezproblémový chod business centra

  • Komunikovat s klienty a řešit jejich požadavky (pošta, vyřizování telefonátů, objednání taxi služby, registrace do systému)

  • Spravovat klientské účty v interním systému

  • Komunikovat s dodavateli ohledně objednávek, fakturace

  • Připravovat a rezervovat zasedací místnosti v business centru

Požadujeme

Váš profil:

Na výkon této agendy budete potřebovat velmi dobrou znalost češtiny a komunikativní angličtinu (min. B2 úroveň).

Tato pozice hraje pro firmu důležitou roli, proto oceníme vaše zkušenosti na podobné pozici, profesionální a pozitivní přístup, ochotu pomoct klientům při řešení požadavků, pečlivost nezbytnou v administrativě a schopnost rychlého zorientování se v nových programech.

Nabízíme

Nabízíme:

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a příjemnou atmosférou na pracovišti

  • HPP, po prvním roce smlouva na dobu neurčitou

  • Platové ohodnocení podle zkušeností 25 000 – 30 000 Kč a možnost kariérního růstu

  • Plně hrazené stravenky (120 Kč/denně) a flexipassy v hodnotě 2000 Kč/měsíčně

  • Kurzy angličtiny

  • Proplácení MHD kuponu v případě dojíždění mezi jednotlivými centry

  • Výhody po delším působení ve firmě (např. tablet, mobil)

  • Další zajímavosti jako volný narozeninový den a non sick days

  • Pracovní časy pondělí až pátek od 8:00 – 16:30 nebo 8:30 – 17:00

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Administrativa

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Lubomíra Rybošová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.