Doplňovači zboží

Máme volná místa na oblíbené brigádě - noční doplňování zboží - v hypermarketu v Českých Budějovicích! Možnost vybrat si směny: 20:00 - 01:30hod nebo 22:00 - 03:00hod případně zkrácené směny ÚT, ČTVR a SO v čase 20:00 - 22:30hod. Od pondělí do neděle (možnost domluvit se, v které dny chcete chodit).

Náplň práce: Doplňování zboží - vybalování zboží do regálů, vyrovnávání zboží, kontrola záruční doby, rozmístění cenovek na regály případně pomocné úklidové práce.

Požadujeme: Plnoletost, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství podmínkou, pečlivost, samostatnost.

Nabízíme: Mzda 95 Kč/h., možnost dlouhodobé, stabilní brigády.

Zájemci nás mohou kontaktovat na tel.: +420 608 822 658, +420 608 462 072 nebo prostřednictvím e-mailu: cvcb@bohemia-manscraft.cz. Do předmětu zprávy prosím uvádějte Doplnovani zbozi, kód C13648.

Nabízíme

Plat:95 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Základní + praktická škola
Zahájení činnosti: 14.06.2019

Místo výkonu práce

Firma:Bohemia Manscraft, spol. s r.o.
Město:České Budějovice
PSČ:370 01
Stát:Česká republika
Okres / kraj:České Budějovice
Obory:Doprava a logistika, Obchod a cestovní ruch

Kontaktní osoba

Jméno:Pavla
Příjmení:Čiháková

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.