Finance Manager

Nabídky práce Manpower

Náplň práce

- Budete se starat o měsíční a roční uzávěrky

- Pravidelně analyzovat výkon

- Analyzovat procesy finančního oddělení

- Spravovat data dle potřeb managementu

- Zpracovávat Cash Flow

- Koordinovat procesy finančního auditu a transferových cen

- Budete kontaktní osobou pro banky, auditory a pojišťovací instituce

- Řízení projektů bude také součást Vaší práce

- Zpracování faktur sem také patří

- Budete podpora implementace ERP systému

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět:

- VŠ vzdělání ideálně ekonomického / finančního směru

- Praxe v oblasti účetnictví / financí / controllingu (min. 5 let)

- Znalosti účtování a kalkulace nákladů výrobku

- Znalost všeobecného účetnictví

- Znalost daní (transferových cen), DPH (české/německé)

- MS Office - nadstandardní znalost MS Excelu podmínkou

- Zkušenosti s vedením týmu

- AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou

Nabízíme

Benefity:

- Roční odměny

- Vysoké platové ohodnocení

- 55 % příspěvek na stravné (teplá jídla na pracovišti)

- Zajištěná doprava do práce

- Cafeterie - 6.000 bodů/rok (kultura, vzdělávání, sport, dovolená, zdraví)

- Příspěvek na životní pojištění – 300 Kč/měsíc

- Osobní placené volno - dle odpracovaných let (až 5 dní)

- Peněžitá odměna při odchodu do důchodu a při dovršení životního jubilea 50-ti let, ostatní jubilea – body cafeterie

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Ústecký kraj
Obory:Administrativa, Informační technologie, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Michaela Poláková

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.