HR Specialist

Nabídky práce Manpower

Pokud jsi v HR jako ryba ve vodě a víš co je AC, tak hledáme právě tebe.

Pro našeho klienta poskytující služby v oblasti pojišťovnictví a obchodu hledáme vhodného kandidáta na pozici HR specialisty.

Náplň práce:

Aktivní vyhledávání, oslovování a průběžné doplňování databáze potenciálních uchazečůPlnění náborového plánu a stanovených KPIsŘízení procesu náboru na pozici obchodníků v daném regionuPříprava, organizace, vedení, vyhodnocování a reporting výsledků ACMapování potenciálních zdrojů v daném regionuReprezentování společnosti na akcích spojených s náborem nových obchodníkůVyhodnocování efektivnosti náborových akcíSpolupráce s centrálním HR na metodické stránce náboru.

Požadujeme

Alespoň dva roky zkušeností z obdobné pozice v personální agentuře nebo interním náboruZkušenost s aktivním oslovováním kandidátů v terénuSchopnost vést výběrové řízení a realizovat ACSchopnost profesionálně reprezentovat společnost a zaujmout potenciální kandidátySchopnost práce se sociálními sítěmiŘidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Zajímavý bonusový systémFlexibilní konec a začátek pracovní dobyDovolená 5 týdnů3 x zdravotní volnoPříspěvek na penzijní a životní připojištěníStravenkySlevové programy pro zaměstnancePříspěvek na dopravu do zaměstnáníVýhodný mobilní tarifMožnost profesního růstu

Neustále rozvíjíme sebe i ostatní.

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Královéhradecký kraj
Obory:Služby

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Kateřina Jiráčková

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.