IT administrátor/ka_Frýdek-Místek

Nabídky práce Manpower

- Spolupodílení se na výkonnosti IT strategie ve spolupráci s vedením v zahraničí
- Realizace místní IT strategie
- Údržba a rozvoj místní IT infrastruktury
- Koordinace a podpora místních poskytovatelů IT služeb
- Zodpovědnost za uživatele "First / Second Level"
- Provádění auditů a školení

Požadujeme

- SŠ, VOŠ, VŠ obor IT nebo jemu příbuzný
- Systematický a metodický přístup
- Silné procesní myšlení, koncepční dovednosti a analytické schopnosti
- Zkušenosti s Microsoft Server / Client prostředím
- Zkušenosti s uživatelskou podporou založenou na "First / Second Level"
- Zkušenost s řízením projektů výhodou
- Znalost ERP systému výhodou
- Dobrá znalost AJ

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr v mezinárodní společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Zajímavou náplň práce/spolupráce se zahraničními kolegy
- Profesní i osobní růst
- Benefity (stravenky, životní pojištění, zvýhodněné mobilní telefonování)
- Sick days
- Nástup možný ihned

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Moravskoslezský kraj
Obory:Informační technologie, Informační technologie

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Monika Zemanová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.