Tato nabídka již není aktuální.

IT Podpora s totálně CRAZY BENEFITY

Nabídky práce ManpowerCo tě čeká?


Rozhodně nebudeš mít stereotypní práci. Budeš řešit mnoho rozličných úkolů v rámci IT podpory koncovým zákazníkům. Každý den pro tebe může být něco nového, protože v onsite technické asistenci nikdy nevíš co tě čeká. Rozhodně tě bude čekat mnoho zkušeností, jak po telefonu, tak po emailu na úrovni základních HW a SW nedostatků, na které budeš hledat jednoduchá řešení. Možná někdy pomůže i restart:).

Požadujeme

Co bys měl mít?


Profesionální i přátelské vystupování nejen v českém, ale částečně i v anglickém jazyce alespoň na úrovni B1. Očekáváme zkušenost na administrátorské úrovni HW/SW - MS Windows, MS Office i orientaci v síťových řešení LAN.


Pokud nemáš zkušenosti s IT, stačí ti i plyně (C1 nebo C2) jeden z jazyků: Angličtina, Němčina, Italština nebo Španělština.

Nabízíme

A co od nás získáš?


Každý rok 12 000 kč do kafetérie, které můžeš využíš dle svého! Protože v práci nejsme nonstop, dostaneš kompletně uhrazené MHD. Získáš super mobil, který si vybereš! Abys byl v kondici, dostaneš multisport kartu! Získáš také zvýhodněné balíčky tarifů pro celou rodinu, speciální příspěvky na penzijní i životní pojištění. Příspěvek 8000 kč na úrazové pojištění, stravenky, sickdays a 5 týdnů dovolené, to vše s nárokem již od nástupu.

Požadujeme

Zahájení činnosti: Ihned

Místo výkonu práce

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Informační technologie, Management, Informační technologie, Management

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Lukáš Moravec

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury