Jeden z nejlepších zaměstnavatelů na vysočině rozšiřuje svůj výrobní tým!!!!

Nabídky práce Manpower

Co bude Vaším úkolem?

Budete efektivně zajišťovat využití techniky při výrobě kompresorů klimatizace do aut různých značek. Budete zodpovědný za dílčí část nebo kompletní výrobu daného výrobku. Budete testovat kvalitu na konci výrobní linky.

Požadujeme

Požadujeme od Vás

minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, chuť učit se novým věcem a rozvíjet již získané dovednosti, ochotu učit se novým věcem.

Nabízíme

Nabízíme Vám

základní mzdu 20.500 Kč/měs.

příspěvek za odpolední a noční směny a za přesčasovou práci až 4.500 Kč/měs.

výdělek až 25.000 Kč/měs.

půlroční odměny

měsíční bonusy závislé na hospodářských výsledcích společnosti

6 týdnů dovolené

dotovanou závodní kantýnu a teplé jídlo pro všechny směny

svozová doprava - Jihlava, Kamenice nad Lipou, Pelhřimov

pracovní oblečení za Vás vypereme, vy se nemusíte o nic starat

bezplatné služby závodního lékaře

místo výkonu: Humpolec

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Vysočina
Obory:Služby

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Petra Březinová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.