Koordinátor konstruktérů

Nabídky práce Manpower

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE?

- základ všeho je práce s PC a to v programech AutoCAD a Solidworks (nutná znalost)

- spolupráce při vývoji nových a úpravách stávajících výrobků

- koordinace výroby a objednávání prototypů

- denní komunikace s konstruktéry ze zahraničí a také jejich koordinace

Požadujeme

Do přátelského kolektivu se hledá KONSTRUKTÉR s praxí alespoň 2 roky. Člověk, který se nebojí práce a komunikace.

Má velký přehled a přesně ví, co dělá. Za svým rozhodnutím si vždy stojí.

Oplývá výbornou znalostí angličtiny na úrovni B2/C1 a cestování je pro něj radostí, i když jsou s ním spojené pracovní povinnosti.

Nabízíme

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ ZDE?

Kromě firemních benefitů jako jsou mobilní telefon, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na stravování,

vzdělávací kurzy, školení, jazykové kurzy, teambuildingy, multisport karta, flexibilní pracovní doba, možnost home office,

po dohodě možnost týden dovolené navíc,nabízíme perspektivní práci ve stabilní společnosti.

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Výroba a provoz, Služby, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Alica Sisáková

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.