Manažer skladu - Šance posunout se výše!

Nabídky práce Manpower

Jaká by byla náplň Vaší práce?

  • Vedení oddělení nákupu a logistiky.

  • Objednávání materiálu potřebného pro výrobu.

  • Zajištění jeho dovozu v čase, kvalitě, ceně a množství.

  • Optimalizace skladových zásob, koordinace doprav, dodávek i odvozů.

  • Dokumentace všech přijatých i vydaných materiálů do skladu a ze skladu (Brain)

  • Vedení dokumentace, potřebné k vedení skladu (dodací listy, objednávky apod.)

  • Zajišťování nákupu komponentů s ohledem na plynulé řízení výroby a zároveň množstevní i finanční optimalizaci zásob.

  • Dodržování BOZP a PO.

  • Zodpovědnost, pořádek, čistota.

Požadujeme

Co musíte splňovat, abyste se o tuto pozici mohli ucházet?

- Ideálně zkušenosti z výrobní společnosti
- Praxi na obdobné pozici ( Vedoucí skladu, Supervizor skladu)
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ
- Zkušenosti s vedením týmu (6 lidí)

Nabízíme

Co Vám za dobře odvedenou práci firma nabízí?

Firma za dobře odvedenou práci nabízí velmi motivující platové ohodnocení, stravenky, 13. plat, 25 dní dovolené a pestrá škála firemních benefitů, jelikož si společnost váží šikovných zaměstnanců.

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Ústecký kraj
Obory:Administrativa, Doprava a logistika, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Tereza Malá

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.