Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home/weball/public_html/atraktivni-prace/class/c_form.php on line 722

Tato nabídka již není aktuální.

NÁKUPČÍ SENIOR

Nabídky práce Trenkwalder a.s.

VAŠE NÁPLŇ PRÁCE

  • zaštiťování procesu nákupu
  • vyjednávání podmínek, uzavírání smluv
  • výběrová řízení na dodavatele
  • aktivní vyhledávání dodavatelů a strategických materiálů (polotovary, spojovací materiál)
  • hledání úspor

VÁŠ PROFIL

  • zkušenosti z oblasti nákupu min. 2 roky
  • vzdělání nebo praxi z oblasti strojírenství (znalosti technologie obrábění výhodou)
  • praxe ve strojírenském výrobním závodě výhodou
  • AJ – komunikativní (vyjednávání v angličtině)
  • časová flexibilita, ochota cestovat do zahraničí
  • vyzrálá osobnost, aktivní přístup k práci
  • řídící schopnosti

NAŠE NABÍDKA

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pohyblivá pracovní doba
  • možnost vybrání přesčasů formou náhradního volna
  • systém vzdělávání, pro technické pozice i výuka AJ , školení v zahraničí
  • závodní kantýna s více jak polovičním příspěvkem zaměstnavatele
  • káva, čaje, mléko zdarma
  • firemní akce až 5x ročně
  • příjemné zázemí, čisté pracovní prostředí
  • vzhledem k expanzi firmy možnost dalšího růstu
Nástup:

  • po dohodě či ihned

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Vyškov

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Jihomoravský kraj
Obory:Doprava a logistika

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Jan Petříček