Tato nabídka již není aktuální.

Nákupčí - Ústí nad Labem (vhodné i pro absolventy)

Nabídky práce Manpower

Co budete dělat:

  • Spolupracovat s oddělením plánování výroby

  • Nést odpovědnost za vydávání objednávek surovin

  • Kontrolovat přijaté faktury

  • Zpracovávat pravidelné zprávy: Český statistický úřad, příprava dokumentů pro Intrastat

  • Zpracovávat objednávky na základě požadavku interních zákazníků

  • Nezávislá identifikace potřeb pro nákup surovin na základě historie spotřeby a plánu výroby

  • Řídit proces nákupu surovin včetně objednávání, sledování a správy potvrzení nákupní objednávky, příjem materiálu do ERP systému

  • Kontrola přijatých faktur

  • Zprostředkování dopravy pro dodávky surovin

  • Budete dávat pozor na celní odbavení

  • Dodržování právních předpisů: ISO, REACH

  • Spolupráce se skladem surovin, vydávání interních dokumentů pro pohyb materiálu

  • Účast na inventarizaci

  • Objednávání obalových materiálů

  • Vyjednávání o cenách jiných surovin a obalů

  • Pravidelná analýza

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • AJ – komunikativní znalost a znalost psaní podmínkou

  • ERP, MS office - zejména Excel

  • Komunikační dovednosti

  • Zkušenosti s nákupem surovin nebo obalů - výhodou

  • Vyjednávací dovednosti

  • Iniciativa a odpovědnost

  • Systematický přístup

  • Smysl pro detail

  • Analytické a logické myšlení

Nabízíme

  • Ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení, znalostem a vzdělání

  • 13. Plat

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na dovolenou

  • Mobilní telefon

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • Dovolená 5 týdnů

  • Závodní stravování

  • Občerstvení na pracovišti

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

  • Firemní akce

  • Zahraniční pracovní cesty

  • Účast na zahraničních konferencích

  • Profesionální pracovní prostředí zaměřené na neustálé zlepšování a inovaci

  • Příležitosti k profesnímu i osobnostnímu růstu

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Ústecký kraj
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Michaela Poláková