Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

Požadujeme:
základní znalost práce s PC, schopnost ovládat stroje a zařízení, vyučení v oblasti elektro výhodou, samostatné myšlení a zodpovědnost, průkaz VZV, schopnost vést malý kolektiv. Praxe ve výrobním podniku alespoň 1 rok.
Náplň práce:
řízení směny na přáskové lakovací lince a na úseku navěšování dílců, obsluha a údržba lakovací linky, zodpovědnost za kvalitu nástřiku barvy a plnění výrobních příkazů.
Výhody:
stabilní zázemí ryze české, více jak 100-leté společnosti. Závodní stravování, 5 týdnů dovolené, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvek na dovolenou, tábory dětí, volnočasové aktivity apod.

Telefonický kontakt v pracovní dny od 7 - 15:30 hod.

Nabízíme

Plat:28 000 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda
Vhodnost:
  • Cizinci

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Směnnost: Dvousměnný provoz
Zahájení činnosti: 15.06.2018

Místo výkonu práce

Firma:KOVONA a.s.
Ulice:Švermova
Město:Lysá nad Labem
PSČ:289 22
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Lysá nad Labem
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Jméno:Lucie
Příjmení:Bártová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.