Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

Uchazeči si musí schůzku domluvit předem telefonicky!!
Kontakt: Khalus Andriy, tel.: 775 485 817 (10:00 - 16:00), e-mail: Futov.n@seznam.cz
Agenturní zaměstnávání, krátkodobé na 3 měsíce
Náplň práce: seřizování, obsluha a dohled na stroje k mísení, pečení a jiné přípravě chleba a cukrářských výrobků v pekárně, výpomoc při plnění pracovních úkolů obsluze a zařízení. Vykonávání různých jednoduchých a rutinních manuálních činností ve výrobě, přeprava zboží, materiálů, zařízení a jiných předmětů na pracoviště a přemístění hotových výrobků, čištění strojů, zařízení, nástrojů a odstraňování překážek ze strojů.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav (prašné prostředí, horko, manipulace s desinfekčními prostředky)

Nabízíme

Plat:13 500 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda
Vhodnost:
  • Cizinci

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Základní + praktická škola
Směnnost: Třísměnný provoz
Zahájení činnosti: 15.07.2018

Místo výkonu práce

Firma:PRAIM-WORK s.r.o.
Ulice:Koterovská
Město:Plzeň
PSČ:326 00
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Plzeň
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Jméno:Andriy
Příjmení:Khalus

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.