Tato nabídka již není aktuální.

Operátor call centra – Nástup 35.000 Kč + provize bez stropu

Náplň práce:
• Komunikace s potencionálními klienty zaměřená na akvizice
• Prodej produktů společnosti
• Příprava podkladů pro obchodní jednání
• Reporting
• Budování dlouhodobých vztahů s klienty a pozitivního vnímání značky

Požadavky na uchazeče:
• Minimálně středoškolské vzdělání / výuční list
• Dobré komunikační dovednost
• Výborná znalost češtiny nebo slovenštiny
• Orientace na výsledek, chuť pracovat, tah na branku
• Praxe v oboru (komunikace, obchod, prodej apod.) výhodou
• Znalost cizího jazyka výhodou

Zaměstnanecké výhody a benefity:
• Spolupráce na plný úvazek
• Individuální zaškolení a následná školení vedená specialisty z praxe
• Možnost dalšího vzdělávání v oboru
• Zázemí silné nadnárodní společnosti se špičkově vybavenými kancelářemi v centru Brna
• Neomezené možnosti kariérního i platového růstu
• Fixní mzda 35.000 Kč již při nástupu
• Bonusové systémy a provize bez platového stropu
• Propracovaný systém podpory zaměstnanců (firemní notebook, telefon, automobil, hrazené bydlení v Brně…)
• Množství dalších benefitů (časté konání firemních akcí, firemní dovolené aj.)

Nabízíme

Plat:35 000 Kč
Pracovní úvazek:
  • Plný
Vhodnost:
  • Absolventi
  • Mladiství
  • Žena na mateřské dovolené
Nabídka benefitů:
  • Zvláštní prémie
  • Jízdní výhody
  • Ubytování
  • Jiné výhody

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Střední odborné (vyučen)
Směnnost: Jednosměnný provoz
Zahájení činnosti: 01.07.2018

Místo výkonu práce

Firma:Seferios s.r.o.
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Brno-město
Obory:Finance, Media, reklama a PR