PRIMA VÝDĚLEK VE VÝZNAMNÉ SPOLEČNOSTI A NAVÍC NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK!

Nabídky práce Manpower

Jaká bude vaše náplň práce?

Náplní práce bude obsluha poloautomatických strojů. Určitě se toho bát nemusíte, na vše budete řádně proškolený :-)

Požadujeme

Jaké máme požadavky?

Požadujeme věk 18+, ochotu pracovat na 8 hodinové směny a chuť do práce, vše ostatní se naučíte u nás :-)

Nabízíme

Co za to u nás dostanete?

Určitě Vás potěší NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000,- Kč, nástupní plat 21 525,- Kč, bonusy 20% z hrubé mzdy, pokud budete pracovití získáte výkonnostní bonus až 3 390,- Kč, 13 plat, 5 týdnů dovolené a mnoho dalších benefitů o kterých si můžeme popovídat na pohovoru.

Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte a zasílejte své životopisy na e-mail: jaroslava.tymalova@manpower.cz, nebo volejte na tel.: 226254964.

Těšíme se na Vás!

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Plzeňský kraj
Obory:Výroba a provoz, Služby, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Jaroslava Týmalová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.