Tato nabídka již není aktuální.

Python Developer – vývoj robota

Nabídky práce Manpower

Náplň práce

  • implementace automatizačních skriptů, které vykonávají aktivní činnosti napříč aplikacemi bez lidského zásahu

  • analýza vstupních dat a návrhu efektivního řešení

  • rozšíření, úpravě a ladění softwarových robotů

  • udržování dokumentace automatizace procesů

  • úzká spolupráce s projektovým vedoucím na přípravě automatizačních skriptů

  • aktivní spolupráce na rozvoji produktu

Požadujeme

Požadavky

  • zkušenost s Pythonem (práce s csv soubory, cykly, výjimky, seznamy atd.)

  • schopnost rozpoznat možnosti algoritmizace definovaných procesů

  • znalost fungování aplikací v prostředí MS Windows (objektový model, události)

  • aktivní přístup a nápady na nové inovace

Nabízíme

Odměna za to, že tu s námi budete

  • opravdu pohodové pracovní prostředí (no dress code, no open space, kolegy a šéfa co poradí i pobaví, mentoring, flexibilní pracovní doba, společné víkendové akce)

  • po zaškolení a dohodě možnost Home Officu

  • profesní i osobnostní rozvoj (např. je možné stát se z Pythonisty Javistou)

  • být součástí moderního a dynamického trendu robotizace

  • týden dovolené navíc

  • kafetérie v hodnotě 14.000,- Kč ročně na odpočinek, zdraví a vzdělávání

  • pracovní volno (placené i neplacené) nad rámec dovolené

  • sprchu na pracovišti

  • příspěvky na stravování

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Informační technologie, Management, Informační technologie, Informační technologie, Management, Informační technologie

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Andrea Škodová, M.A.