Doporučujeme:

Klientsky pracovník

>> PLAT: 0,- Kč <<

Ředitel/ka sekce služeb a regionálních kanceláří

Nabídky práce Manpower

Co Vás čeká?

• Řízení a koordinace sítě regionálních kanceláří SVAZU PRŮMYSLU A DOPRAVY ČR (příprava strategie pro firmy v regionech, plnění a kontroling probíhajících projektů)
• Řízení a koordinace akcí/eventů pořádaných Svazem
• Řízení back office sekretariátu (centrální nákup, výběr dodavatelů, admin podpora odborných sekcí í apod.)
• Rozvoj lidských zdrojů (talent management, školení, výběrová řízení, realizace pohovorů a výběr kandidátů)

Požadujeme

Co by Vám nemělo chybět?

• Vysokoškolské vzdělání
• Praxe na řídící pozici min 2 roky
• Zkušenost z business2business segmentu
• Znalost anglického jazyka na střední úrovni
• Vynikající komunikační dovednosti, vyjednávací a organizační schopnosti, odolnost proti stresu
• Dobrá uživatelská znalost MS Office
• ŘP B – aktivní řidič

Nabízíme

Co nabízíme?

• Zajímavou práci v prestižní nezávislé organizaci
• Příležitost podílet se na jejím dalším růstu a rozvoji
• 5 týdnů dovolené
• Služební mobil a NTB
• Stravenky
• Smlouvu na dobu určitou na 1 rok, s možností prodloužení na dobu neurčitou
• Odpovídající finanční ohodnocení s možností bonusů

Požadujeme

Okres / kraj:Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj
Obory:Obchod a cestovní ruch

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Markéta Pěničková

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.