Sekretáři (všeobecní)

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání,
• velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace se zahraničními zaměstnanci a hosty, zahraniční korespondence)
• uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office)
• komunikativní dovednosti (výborná znalost českého jazyka - korespondence, zpracování podkladů, žádostí, apod.) a reprezentativní vystupování
• ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem, flexibilita
Pracovní náplň:
• vedení a správa personální a ekonomické agendy ústavu – zpracování faktur a cestovních příkazů, administrativní asistence při přijímání nových pracovníků z ČR i zahraničí, zajišťování služebních cest, apod.
• práce v systému SAP, STAG a GRIS
• asistence při přípravě konferencí/seminářů, podkladů k projektovým žádostem apod.

Nabízíme

Plat:17 000 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda
Vhodnost:
  • Absolventi

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:ÚSV
Směnnost: Jednosměnný provoz
Zahájení činnosti: 01.09.2018

Místo výkonu práce

Firma:Univerzita Palackého v Olomouci
Ulice:Hněvotínská
Město:Olomouc
PSČ:779 00
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Olomouc
Obory:Administrativa

Kontaktní osoba

Jméno:Martina
Příjmení:Smitalová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.