Senior/Junior Developer

Nabídky práce Manpower

Náplň Vaší práce bude:

  • Komplexní práce na vývoji a implementaci interního softwarového systému

  • Podílení se na přípravě a dokumentaci softwarových požadavků a specifikací

  • Optimalizace a rozšiřování funkcionality stávajících systému

  • Technická podpora klientů a kolegů

  • Spolupráce s výrobou na návrhu a použití nových produktů/ technologií

Požadujeme

  • Znalost objektového programování v C# a platformy .NET

  • Znalosti webových technologií ASP.NET

  • Zkušenost s tvorbou webových aplikací Javascript výhodou

  • Běžná znalost SQL

  • Odborná komunikace v AJ (Upper-Intermediate level B2)

  • Schopnost práce v týmu, komunikace, samostatnost v rozhodování

  • Pozice vhodná i pro ABSOLVENTY

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění

  • 26 dní dovolené!

  • Yoga lekce ZDARMA

  • Možnost práce v zahraničí, pokud máte zájem

  • A škálu dnes již tradiční zaměstnaneckých benefitů (systém vzdělávání a školení,

  • stravenky, benefity formou kafetérie,...)

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Jihomoravský kraj
Obory:Informační technologie, Management, Informační technologie, Informační technologie, Výroba a provoz, Informační technologie, Management, Informační technologie, Informační technologie

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Jana Hronovská

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.