Tato nabídka již není aktuální.

Seřizovač - 13. a 14. plat

Nabídky práce Manpower

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Budete odpovídat za přípravu forem, kontrolu stavu forem, výměnu forem dle požadavků výroby

- Vaším úkolem bude seřizování strojního zařízení dle požadavků výroby a jeho předání operátorům ve výrobě

- Budete vydávat pracovní a ochranné pomůcky pracovníkům

- Uvolňování procesu výroby při rozjezdu nové výroby

- Zaznamenávat události související s chodem strojů, bezpečnosti pracovníků

Požadujeme

Co požadujeme od Vás?

- SŠ vzdělání strojírenského směru / vyučení ve strojírenském oboru (zámečník, mechanik, opravář, nástrojař, plastikář)

- Předchozí zkušenosti na obdobné pozici

- ŘP sk. B, oprávnění k obsluze VZV výhodou

Nabízíme

Co získate?

- Stravenky, 25 dní dovolené

- 13. a 14. plat podle hospodářského výsledku

- Možnost dalšího rozvoje a vzdělávání

- Práce na 3 směny - týdenní cyklus

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Olomoucký kraj
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Barbora Knihová