Skladník/Řidič VZV - Máte praxi ve skladě? Nyní máte příležitost!

Nabídky práce Manpower

Jaká by byla náplň Vaší práce?

- Příprava dílů a materiálu do jednotlivých oddělení výroby za pomocí VZV.
- Dodržování FIFO principu.
- Příjem a výdej zboží.
- Naskladňování a vyskladňování zboží.
- Evidence materiálu.

Požadujeme

Co musíte splňovat, abyste se o tuto pozici mohl/a ucházet?

- Určitě zkušenosti na obdobné pozici, ideálně ve výrobní společnosti.
- Platný průkaz VZV.
- Znalost cizího jazyka výhodou.
- Znalost programu SAP výhodou.
- Ochotu pracovat na směnný provoz ( 3 směnný provoz, nepřetržitý provoz)
- Být samostatný/á, spolehlivý/á, komunikativní.

Nabízíme

Co Vám firma za dobře odvedenou práci nabízí?

Společnosti si velice váží spolehlivých a ochotných lidí, kteří svou práci odvádějí s chutí a s nejlepším nasazením, proto je také velice dobře finančně ohodnotí a také firmy nabízí pestrou škálu firemních bonusů, jako je: dovolená 25 dní, příspěvek na stravování, kurzy cizího jazyka, vzdělávací kurzy a školení, nástup do kmene firmy.

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Ústecký kraj
Obory:Doprava a logistika, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Tereza Malá

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.