Tato nabídka již není aktuální.

Specialista Klientského centra

Nabídky práce ManpowerCo bude tvůj každodenní chléb?
Objednávání klientů na lékařské prohlídky a zákroky. Poskytování informací spojených s objednanými schůzkami. Správa databáze klientů a aktualizace kalendářů objednávek. Komunikace v rámci společnosti i s klienty. Představ si spíše administrativní práci sestřičky než call centrum.

Požadujeme

Jaký bys měl být?
Spolehlivý, samostatný a zodpověný s chutí pomáhat a řešit požadavky klientů. Měl bys mít maturitu a alespoň rok praxe v relevantním oboru, ideálně zdravotnictví nebo administrativa, zákaznický servis a podobně. Naši zdravotní péči využívají i cizinci, proto bys měl ovládat angličtinu na komunikační úrovni. Posledním požadavkem je schopnost pracovat na PC. To nezní tak náročně, že?

Nabízíme

Co u nás získáš?
Příjemné pracovní prostředí v podporujícím mladém kolektivu. Možnost kariétní růstu v organizaci s dlouholetou praxí. Benefity jako týden dovolené navíc, stravenky, Multisport kartu, zvýhodněný mobilní plán, občerstvení na pracovišti a naším nadstandartním benefitem je nadstandartní zdravotní péče pro tebe i tvé blízké. Když se přesto nebudeš cítit dobře můžeš využít 2 sick days.


Zaujala tě tato pozice? Pošli mi životopis na camila.kajmlova@manpower.cz

Požadujeme

Zahájení činnosti: Ihned

Místo výkonu práce

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Hlavní město Praha
Obory:Administrativa, Služby

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Camila Boleslavová

Hlídač nabídek

Po přihlášení si můžete nastavit vlastní hlídač nabídek.
Zaregistrujte se

Vyhledat nabídku

Načítání počtu nabídek práce

Hledat

Katalog zaměstnavatelů Katalog firem

Rychlé a bezpečné platby

Ověřené personální agentury