Svářeči

Pracovní náplň
-svařování kovů, úprava a sestavování částí svařenců do celků, příprava pro svařování, jejich
spojování stehováním a úprava svárů broušením
-seřizování, ošetřování a údržba svařovacích zařízení
-čtení a používání výkresové dokumentace
Požadujeme
-výhodou platný svářecí průkaz
- výhodou zkouška dle EN ISO 9606-1 / 287-1, metoda 135
-úspěšné vykonání vstupního testu
-zdravotní způsobilost
Nabízíme
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
-Dotované závodní stravování
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity
-Zvýhodněné mobilní tarify
První kontakt emailem: vase.prace@cz.transport.bombardier.com
Pozice je vhodná i pro cizince a absolventy!

Nabízíme

Plat:23 600 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda
Vhodnost:
  • Cizinci

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:Základní + praktická škola
Směnnost: Třísměnný provoz
Zahájení činnosti: 06.06.2019

Místo výkonu práce

Firma:Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.
Ulice:Svatopluka Čecha
Město:Česká Lípa
PSČ:470 01
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Česká Lípa
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Jméno:Havlín Lukáš
Příjmení:Knazovič Mádlová Michaela

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.