TEAMLEADER NA MLADOBOLESLAVSKU!

Nabídky práce Manpower

Pracovní náplň TEAMLEADERA:

- Dodržování pracovních návodek a postupů,

- Zapracování nových pracovníků,

- Vedení personálu,

- Dodržování BOZP,

- Odstraňování drobných poruch na zařízení,

- Komunikace s oddělením logistiky a kvality

- Řešení vzniklých problémů na pracovišti

Požadujeme

Co byste měli mít nebo znát?

- Zkušenost na obdobné pozici nejen v automotive,

- Znalost základů na PC,

- Komunikační schopnosti,

- Vedení týmu

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout?

- Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě,

- Týden dovolené navíc

- Nástupní bonus ve výši 25 000,- Kč,

- Bonus za doporučení nového zaměstnance až 10 000,- Kč,

- Každý měsíc kredit ve výši 200,- Kč na občerstvení,

- Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč,

- Příspěvek na životní a důchodové pojištění ve výši 300,- Kč měsíčně,

- Výhodný operativní leasing na auta,

- Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky zaměstnanců,

- Příspěvek na školní pomůcky pro rodiče prvňáčků v hodnotě 500 Kč,

- Dny zdraví a očkování proti chřipce,

- Stravenky ve výši 70,- Kč,

- Svoz z Mladé Boleslavi, který je hrazen firmou,

- Firemní akce na sport, kulturu a volný čas,

- Možnost jazykových kurzů v pracovní době,

- Zvyšování kvalifikace a možnost kariérního růstu.

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Středočeský kraj
Obory:Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Kateřina Braunová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.