ÚČETNÍ, co zavede, povede a bude rozvíjet účetnictví.

Nabídky práce Manpower

Pracovní náplň se bude skládat z:

1. Shromažďování a zpracování primárních dokumentů. Evidence dokumentů (zákazníci, dodavatelé, fakturace).

2. Pohledávky a závazky.

3. Příprava a kontrola cash-flow rozpočtů, rozpočtů příjmů a výdajů.

4. Příprava dokumentace na základě požadavků bankovních institucí.

5. Spolupráce s externí společností v souvislosti s účetními výkazy

Požadujeme

Vybereme si právě Vás, jestliže splňujete většinu těchto bodů:

Výborná znalost účetního a daňového systému.

Komunikativní angličtina.

Vzdělání ekonomického směru.

Praxe v oblasti vedení hlavního účetnictví min. 3 roky.

Nabízíme

Odměnou Vám bude:

Ojedinělá příležitost podílet se na vzniku nového výrobního závodu, lákavá finanční odměna a spousta benefitů.

Pokud máte o práci zájem odešlete svoje CV v anglické i české verzi a já se Vám ozvu.

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj
Obory:Obchod a cestovní ruch

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Lucie Brunová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.