ÚDRŽBÁŘ v Jablonci nad Nisou!

Nabídky práce Manpower

Hlavní náplň práce?

- běžné údržbářské a opravářské práce

- údržba a opravy vstřikovacích lisů, jejich příslušenství, periferií a dalších technologických celků vstřikovny

- vytipování a objednávky ND pro výše uvedené strojní zařízení

- vedení záznamů o prováděných pracích, po zaučení v programu Palstat pro údržbu;

- spolupráce se servisními techniky dodavatelů technologií.

Požadujeme

Jaké jsou klíčové znalosti a dovednosti?

- minimálně vyučen ve strojařském oboru

- praxe na vstřikovacích lisech je výhodou

- uživatelská znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B

- alespoň základní školní znalost 1 světového jazyka

- ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12hodinové směny)

- jeřábnické zkoušky a průkaz řidiče VZV je výhodou

Nabízíme

Co můžeme nabídnout?

- jistotu a zázemí stabilní firmy

- mzdu dle Vašich zkušeností

- nástup přímo do kmene, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

- 13. a 14. plat,

- 25 dní dovolené

- možnost profesního vzdělávání a růstu

- příspěvek na svatbu zaměstnance 2.000,- Kč

- příspěvek při narození dítěte 2.000,- Kč

- příspěvek v rámci programu pro zdraví 600,- Kč

- stravenky v hodnotě 100,- Kč

- permanentky do divadla a další kulturní a sportovní aktivity

Požadujeme

Stát:Česká republika
Okres / kraj:Liberecký
Obory:Služby, Výroba a provoz

Kontaktní osoba

Kontaktní osoba:Kateřina Braunová

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.