Zootechnici

pracoviště středisko Žákava, kontakt po-pá 7:00 - 15:30 na tel. 725 209 490 nebo email josef.preisler@alimex-as.cz
Pracovní náplň: dohled nad dodržováním technologických postupů ve VKK - ustájeno 500 ks dojnic, řízení a koordinace provozních činností, zajišťování plemenářských a veterinárních služeb, dohled nad zdravotním stavem zvířat a welfare, vedení provozní dokumentace
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání v oboru zemědělství (živočišná výroba), praxe vítána, znalost práce na PC, ŘP skup. B, aktivní řidič
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou zaměstnání, odpovídající platové ohodnocení dle praxe a zkušenosti s podílem na hospodářském výsledku podniku, hlavní pracovní poměr, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, poskytnutí stravenek, služební mobilní telefon, účast na vzdělávacích akcích.

Nabízíme

Plat:22 000 Kč
Pracovní úvazek:
  • Brigáda
Vhodnost:
  • Absolventi

Požadujeme

Minimální úroveň vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Směnnost: Jednosměnný provoz
Zahájení činnosti: 14.01.2019

Místo výkonu práce

Firma:ALIMEX NEZVĚSTICE a.s.
Město:Žákava
PSČ:332 04
Stát:Česká republika
Okres / kraj:Žákava
Obory:Zemědělství a lesnictví

Kontaktní osoba

Jméno:Josef
Příjmení:Preisler

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte přímo zadavatele vyplněním formuláře níže.

Máte o tuto pozici zájem?

Jméno: *
Příjmení: *
Telefon: *
Text:
Inspirace jak napsat motivační dopis
Životopis:

Zároveň chci být zaregistrován(a) na Atraktivní práci

Odesláním formuláře souhlasím s obchodními podmínkami.